25  Kasım 2015 Çarşamba
Haberin Olsun !
Yeniliklerimizden haberdar olabilmek için mail adresinizi listemize ekleyebilirsiniz.
Kategori: Araclar
Alt Kategori: CD DVD Araclari
Lisans: Freeware/Ücretsiz
Boyut: 20.3 Mb
İşletim Sistemi: Windows(Nt-Xp)
Dili: Eng
Üretici Firma: Nero
Nero 7 Micro (Türkçe)Tanıtım;
Son versiyonu olan Nero 10 ile güncellenmiştir.

Hem DVD-R-RW, hem de CD-R-RW disklerine yazmak için tasarlanmış esnek, güvenilir, kullanışlı ve oldukça düşük boyutlu bir uygulamadır. Nero programından, birçok kullanıcı için gerekli olmayabilecek bazı eklentiler çıkarılarak, sadece temel işlevini (cd/dvd yazma) görmesi amacıyla hazırlanan yazılım, sabit diskinizde sadece 30 MB yer kaplar. Üstelik Türkçe.

Nero Paketi İçeriği: # Nero Burning ROM # Nero Express # VideoCD Desteği # MauSau Audio Plug-ins

Nero 7 Micro’daki Yenilikler: # Verilerinizi ve videolarınızı profesyonel kalitede yazabilme. # VCD, SVCD biçimi oluşturabilme. # Geliştirilmiş yedekleme desteği ile her türlü veriyi CD ve DVD üzerine kolaylıkla yedekleyebilme. # DVD oynatıcılarda da desteklenen görüntü ve resimlerin slayt gösterilerini, başka hiçbir programa ihtiyaç duymadan hazırlayıp yazabilme. # Blu-ray teknolojisi desteği (BD-RE ve BD-R adındaki yeni nesil, 50GB’a kadar verileri destekleyen aygıtlara da yazabilme) # 5.1 çevresel destekli DVD’leri de direkt olarak kopyalayabilme. # Geliştirilmiş yazma ve okuma hızı. # Yenilenmiş ASPI sürücüleri ve yeni nesil CD/DVD/BLURAY yazıcıları tam olarak tanıyabilme. # DVD ve CD filmlerindeki sahneleri kesebilme, alt yazıları düzeltebilme ve yeniden birleştirebilme. # Videoları ağ sistemi içinde paylaştırabilme. # Tamamen yenilenmiş arabirimi ile kolay ve hızlı kullanım. # Hızlı DVD ve CD kapatma desteği ile her medyaya ekstra veri sığdırabilme. # TV yayınlarını kablo aracılığı ile alıp, dahili olarak uygun medya biçimine dönüştürüp, herhangi bir medyaya yazabilme. # Çift katman, LightScribe gibi birçok özel donanımsal özellik desteği. # HDV, DVD+VR, el kamerası yayınları gibi birçok biçimi tanıyıp herhangi bir medyaya yazabilme. # Resim ve video oynatıcı, slayt görüntüleri düzenleyicisi, tarayıcı, dijital kamera veya internet üzerindeki yayın ve resimleri alıp yazabilen komple bir paket içeriği. # Sanal sürücü ve Windows kabuk uyumluluğu. # Eski sürümlerdeki hataların giderilmesi.

Asgari Sistem Gereksinimleri: # Pentium III 800 ve 128MB hafıza (CD/DVD/BLURAY yazma için) # Pentium III 1.200 ve 128MB hafıza (Tv kayıtları ve DVD kodlaması için) # Pentium 4 1.600 ve 128MB hafıza (Anlık olarak kayıt ve kodlama için)

Bilgi: Program, Nero 7’nin ek özelliklerinin olmadığı bir pakettir. Nero 7 programını beğeniyor, ancak yüksek boyutu yüzünden innDirmekte tereddüt ediyorsanız, özellikle de sınırlı ADSL kullanıcısı iseniz, ihtiyacınız olan CD/DVD yazdırma programları arasında lider durumdaki Nero’nun 20 MB boyutundaki bu Türkçe sürümünü, bant genişliğinizden çok harcamadan ve kullanmayacağınız profesyonel araçları almadan bu şekilde edinebilirsiniz.

Popülarite
Bu programı sizden önce 369683 kişi yükledi.
Etiketler
Toplam 1 yorum yapılmıştır.
ellerinize sağlık.çok teşekkür ederim...
hakan - 27.08.2011 22:48:00
Yeni Eklenenler
En Çok İndirilenler
Tavsiye Et ~
Arkadaşının Adı:
Arkadaşının Mail Adresi:

Adınız:

Copyright 2010 © Yukleyelim.gen.tr Tüm Hakları Saklıdır.
Ultrasurf indir Kaspersky indir Ares Türkçe indir Gta indir