Haberin Olsun !
Yeniliklerimizden haberdar olabilmek için mail adresinizi listemize ekleyebilirsiniz.
Kategori: Grafik
Alt Kategori: Goruntuleyiciler
Lisans: Freeware/Ücretsiz
Boyut: 16.7 Mb
İşletim Sistemi: Windows(Tümü)
Dili: Eng
Üretici Firma:
Picasa 3 3.9.0 Yapı 137.118Tanıtım;

Picasa PC’nizdeki tüm resimleri anında bulmanıza, düzenlemenize ve başkalarıyla paylaşmanıza yardımcı olan bir yazılımdır. Picasa’yı kameranızdaki resimlerinizi bilgisayarınıza aktarmak için kullanarak işe başlayabilirsiniz. Artık Picasa’yı her açtığınızda, program tüm resimlerinizi (hatta elinizde olduğunu unuttuklarınızı bile) otomatik olarak bulacak ve kolayca tanıyacağınız klasör adlarıyla, tarihe göre düzenlenmiş görsel albümler halinde sıralayacaktır. Albümlerinizi sürükleyip bırakma yöntemiyle düzenleyebilir ve yeni gruplar yaratmak için etiketler hazırlayabilirsiniz.

Ayrıca Picasa, tek tıklamayla yapılan düzeltmeler ile güçlü efektleri parmak uçlarınıza getirerek gelişmiş düzeltme işlemlerini çocuk oyuncağına dönüştürmekte ve resimlerinizi başkalarıyla paylaşmanızı kolaylaştırmaktadır; resimlerinizi e-postayla gönderebilir, evde basabilir, hediye CD’leri hazırlayabilir ve hatta resimleri kendi blog’unuza asabilirsiniz.(BlogThis! özelliği, sadece belirlenen ülkeler için İngilizce olarak mevcuttur.)


Popülarite
Bu programı sizden önce 250401 kişi yükledi.
Toplam 3 yorum yapılmıştır.
valla picasa cok süper bi program kullanmasıda cok kolay hiçte zor deil ben 3 senedır kullanıom örn yuzumdekı lekelerı hemencık sılabılıyorumm :)
damla - 22.01.2010 09:09:00
bence güseL bi program kuLLanması zor ama örenince süper oLuo meseLa ben askımLa resmLErimi Bİ Araya gtrebLiorm herks nasıL yaptığımı çok merk edio süper bi program bencee
ebru - 15.04.2008 17:31:00
valla ben teyzemin pc sine indirdim kendikime daha indirmeedim.....yapabiliyorum ama çok az hiç güzel olmuyor daha hiç beceremiyorum çok zor....öğrenemedi gitti
sevgi - 14.04.2008 18:48:00
Yeni Eklenenler
En Çok İndirilenler
Tavsiye Et ~
Arkadaşının Adı:
Arkadaşının Mail Adresi:

Adınız:

Copyright 2010 © Yukleyelim.gen.tr Tüm Hakları Saklıdır.
Ultrasurf indir Kaspersky indir Ares Türkçe indir Gta indir