28  Kasım 2015 Cumartesi
Haberin Olsun !
Yeniliklerimizden haberdar olabilmek için mail adresinizi listemize ekleyebilirsiniz.
Kategori: Ses Video
Alt Kategori: Ses-Goruntu Donusturuculer
Lisans: Freeware/Ücretsiz
Boyut: 1.70
İşletim Sistemi: Windows 98/Me/2000/XP
Dili: Tr
Üretici Firma:
Müzik Cdsini Mp3e ÇevirmeTanıtım;

FreeRip yazılımı kullanıcılar için gerekli ve ücretsiz bir yazılım olarak göze çarpmakta. Bu uygulama ile CD’lerinizdeki şarkıları bilgisayarınıza istediğiniz formatla hızlı bir şekilde çevirebileceksiniz. CD’lerinizdeki şarkıları aynı kalitede tutmak için isterseniz WAV dosyası olarak kaydedebilir veya tekrar kodlama işlemlerinden geçirerek sıkıştırılmış popüler medya dosyalarından olan MP3, WMA, OGG Vorbis veya Flac gibi formatlara dönüştürebilirsiniz.

FreeRip ID3 v1/v2 tagging ve CD-Text desteği barındırmakta. Böylece sanatçı, şarkı başlığı, albüm adı, yıl vs. gibi bilgileri de düzenleyerek kaydetme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Artık yeni versiyonu ile içerdiği yepyeni entegre özelliği ile medya bilgilerini FreeRip CD veritabanı ve freedb.org adreslerinden indirerekte sizlere medya bilgisi konusunda yardımcı oluyor.

FreeRip artık bir arama menü kısayolu içermekte ve bu özellik ile o an seçmiş olduğunuz sanatçı veya şarkı ile ilgili resimleri, videoları, bilgileri ve şarkı sözlerini kısacası her şeyi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Program aynı zamanda Türkçe dil desteği sunmakta.Son versiyonu ile gelişmiş tagging ve ID3 vs2 standartlarına getirildi. Aynı zamanda sizlere FreeRip CD Veritabanı, Kaynak Kodları vs CD bilgi merkezi gibi yerlere sınırsız erişim hakkı veriyor.


Popülarite
Bu programı sizden önce 12161 kişi yükledi.
Toplam 0 yorum yapılmıştır.
Yeni Eklenenler
En Çok İndirilenler
Tavsiye Et ~
Arkadaşının Adı:
Arkadaşının Mail Adresi:

Adınız:

Copyright 2010 © Yukleyelim.gen.tr Tüm Hakları Saklıdır.
Ultrasurf indir Kaspersky indir Ares Türkçe indir Gta indir