26  Kasım 2015 Perşembe
Haberin Olsun !
Yeniliklerimizden haberdar olabilmek için mail adresinizi listemize ekleyebilirsiniz.
Kategori: Internet
Alt Kategori: Guvenlik
Lisans: Freeware/Ücretsiz
Boyut: 435,00 KB
İşletim Sistemi: Windows(Tümü)
Dili: Eng
Üretici Firma:
CraagleTanıtım;

Bu Program Sadece Kayıp Serial Numaralarınızı Bulmanız Amacı İle Kullanılmalıdır. Aksi Takdirde Yasal Sorumluluk Size Aittir...

Yazılımları ve verileri korsan kopyalara veya lisanssız kullanımlara karşı korumak için alınan önlemler giderek artıyor.Ticari yazılımlar,kurulum sırasında seri numaraları soruyor.Deneme sürümünün sonunda yazılımı etkinleştirmek veya kısıtlı işlevleri kullanabilir hale getirmek için bir etkinleştirme kodu satın almanız gerekiyor.Kopa koruması mekanizmaları ise özellikle pc oyunlarında,müzik ve videolarda CD ve DVD’lerin korsan kopyalarının çıkarılmasını engellemeye çalışıyor. 

YASAL SINIRLAR: İnternetten seri numarası arayan Craagle arama motorunda durum açık.Bu aracı sadece yasal bir şekilde sahip olduğunuz seri numarasını kaybettiğinizde kullanabilirsiniz.Sistem saatinin değiştiren uygulamalarda ise durum biraz belirsiz.Zaman kısıtlaması olan bir yazılımın deneme süresini uzatmak lisans koşullarına bağlı olarak mümkün olabilirde olmayabilir de.Lisans sözleşmesinde aksi belirtilmedikçe süreyi bu yolla uzatmakta bir sakınca yok.

Bu küçük arama motoru bilgisayarınıza kuruluyor ve isteğiniz üzerine internette crack ve seri numaraıs arıyor.Programın en göze çarpan  yönüyse ilgili web sitelerinin yüklenmemesi.Craagle,crack dosyaları için doğrudan indirme bağlantıları veriyor veya seri numarasını doğrudan kendi penceresinde gösteriyor.

Craagle’ın kullanımı o kadar da tehlikesiz değil. Araç gerçi sinir bozucu sitelerle sizi uğraştırmıyor,ancak indirdiğiniz bir dosyanın içinde virüs veya Truva atı olmasını engelleyemiyor.Bu yüzden Craagle ile bir dosya indirdikten sonra mutlaka virüs taramasından geçirin.

Craagle Nasıl Çalışıyor?

Craagle, bilgisayarınıza kurulan küçük bir arama motoru ve çalıştırıldığında 16 farklı arama motorunda crack,seri numarası,CD/DVD kapakları arıyor.

  • Yazılımı kurduktan sonra karşınıza basit bir program arayüzü çıkacaktır.Buradan aramak istediklerinizi belirleyebiliyorsunuz.
  • Bir sonraki giriş alanında 16 web sayfasından birini seçebilirsiniz,Craagle bu sayfada istenilen dosyaları arayacaktır.Burada belli başlı crack ve seri numarası siteleri bulunuyor.Search all ile tüm arama motorlarında arama yaptırabilirsiniz.
  • Akabinde aranmasını istediğiniz bir program adı girin ve Search düğmesine tıklayın.Crack aradığınızda,çift tıklamayla siteden doğrudan indirebileceğiniz dosya ve arşiv listesi çıkacaktır.Seri numarası aradığınızda ise program penceresinin altındaki bölümde,üzerine tıkladığınız bir kayda ait seri numarasıda görüntülenecektir.CD/DVD kapaklarıda çift tıklamayla açılabiliyor ve sağ tuşla bilgisayarınıza indirilebiliyor.
  • Bazı güvenlik programları Craagle’ı casus yazılım oalrak tanıyabilir ve internet erişimini engelleyebilir.Craagle’ın bulduğu,download için sunduğu veya doğrudan açtığı dosyalara da virüs ve truva atı bulaşmış olabilir.
     

Kaynak:Chip


Popülarite
Bu programı sizden önce 77666 kişi yükledi.
Etiketler
Toplam 0 yorum yapılmıştır.
Yeni Eklenenler
En Çok İndirilenler
Tavsiye Et ~
Arkadaşının Adı:
Arkadaşının Mail Adresi:

Adınız:

Copyright 2010 © Yukleyelim.gen.tr Tüm Hakları Saklıdır.
Ultrasurf indir Kaspersky indir Ares Türkçe indir Gta indir